Yükleniyor

Anka Otomatik Servis

BİZ KİMİZ VE HEDEFLERİMİZ NELER ?

Anka Otomatik Servis liyakat sahibi ustalarıyla birlikte teknoloji ve insana olan yatırımın farkında olan bir vizyonla kurumsal yapıya bürünüyor.

Misyonumuz; Sağladığımız hizmetlerde müşteri memnuniyeti sağlamak, “Kalite Yönetim Sistemi” oluşturmak, etkili uygulamayı ve her geçen gün kendi standartlarımızı geliştirmeyi temel ilke olarak benimseyerek sektörde işini en iyi yaparak fark yaratan bir firma olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz; Sektöründe yol gösterici ve lider bir marka olmayı her daim sürdürmek, insana, bilgiye ve teknolojiye yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincini taşımaktır.

  • Tüm faaliyetlerde, ilişkilerde, yasalara ve etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve açık davranarak verilen sözleri tutmak; güvenilirlik, tutarlılık erdemlerinde öncü ve örnek olmak.
  • Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip etmek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme prensiplerini esas alarak, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek ve şirketin ilerlemesini sağlamak.
  • Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, karlı bir şirket olmak.
  • Ürün ve hizmetleri, evrensel standartlarda; planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek ulaşmak.
  • Müşterilerini varlık nedeni olarak görmek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışanlarının gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir kurum olmak.
  • Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket menfaatlerini gözeterek çalışmak.
İletişime Geç !