Yükleniyor

Kamyon Tamiri

Kamyonlar yük taşımacılığında kullanılan ergonomik araçlardandır. Gerek şehir içi gerekse şehirlerarası taşımacılıkta önemli rol oynar. Günümüzde de en çok nakliye işlerinde ve sebzecilikte kullanılıyor.

Örneğin bir aile şehir içinde bir taşınma yapıyor olsa ilk akla gelen nakliye şirketleridir. Kamyonların yük taşıma kapasitelerinin faza olması kullanışlılığını da artırıyor. Şehir içinde tırlara göre de manevra ve hareket kabiliyetleri daha yüksek oluyor.

REVİZYONDA NELER SuNULUR

Kamyon gibi büyük araçlar her zaman avantajlı görünse de kamyon yedek parça, kamyon tamiri, kamyon şanzıman tamiri gibi önemli konularda da dezavantaja sahip olabiliyor. Bu tür büyük araçların tamiri ne yazık ki her mekanda ve zamanda yapılamıyor. Büyük araçlar her zaman daha ince işçilik ve gözlem gerektirir. Diğer binek araçlara nispeten arıza halinde bir başka alana taşınması da daha zordur. Bu gibi durumlarda yerinde arıza tespiti ve kamyon tamiri sürücü için adeta kurtarıcı rol üstlenir.
Mesela sebzecilik mesleği yapan bir sürücünün uzun yola ürün almaya gittiğinde kamyonunun arıza yapması maddi ve manevi olarak sürücüye zarar verir. Zaman kaybının yaşamasıyla birlikte ürün ziyanı da yaşanır. Ülkemizde de yaygın bir meslek olarak icra ettirilen sebzecilikte, kamyonlar sürücülerin hem evi hem ekmek teknesidir.

       Motor Revizyon                 Yakıt Tasarrufu               Yürüyen Aksam              Otomatik Şanzıman

MOTOR REVİZYONU SONRASINDA

Kamyon yedek parçası her araçta bulunmadığı gibi her yol yardım firmasında da bulunmaz. Kamyon tamiri daha spesifik bir alana girer. Yolculuk esnasında karşılaşılan arıza durumlarında uzman ekiplerden destek almak her sürücünün hakkıdır. Ankaotomatikşanzıman uzman ekibi ile siz sürücülere her daim kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Sizler de uzman ekipten faydalanmak istiyorsanız bağlantıya tıklayarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik şanzıman ile ilgili sorun mu yaşıyorusun ?

ANKA OTOMATİK SERVİSTEN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İletişime Geç !