Yükleniyor

Anka Otomatik servis motor revizyon hizmetiyle uzun mesafeler yapmış ağır vasıta ve otobüslerin, orjinal yedek parçalarla yenilenmesini sağlayarak bir o kadar daha yol kat etmesini sağlıyor.

Orjinal sıfır  yada ikinci el yedek parçalarla fiyat skalasını geniş tutan Anka Otomatik servis, Man, Mercedes, Scania, Renault, Ford, Volvo ve diğer tüm ağır vasıta araçların ve otobüslerin servis hizmetini garantili olarak yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarıyor.

REVİZYONDA NELER SuNULUR

Yalnızca orijinal parçaları kullanmak orijinal fabrika kalitesinin korunmasını ve maliyetli kesintileri en aza indirmeyi ve kamyonların gelecek satış değerini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Aracınızın mesafeye gitmesini isterseniz, hak ettiği parçayı verin.

Hiçbir yedek parçanın eşit olmadığını asla düşünmeyin. Tüm orijinal yeni ve yenilenmiş fabrika parçaları kapsamlı bir 12 aylık garanti ile birlikte gelir.
Ayrıca, satılan tüm parçaların % 100 fabrikalar tarafından onaylandığını, ekonomi, performans ve güvenilirlik için garanti edildiğinden emin olabilirsiniz.

       Motor Revizyon                 Yakıt Tasarrufu               Yürüyen Aksam              Otomatik Şanzıman

MOTOR REVİZYONU SONRASINDA

Motor Revizyonu sonunda tüm hasarlı ve yıpranmış parçalar değişmiş şekilde motor teste tabi tutulur. Uzun yol mesafeleri düşünülerek motorun tüm parçaları kontrol edilir, dinamik ve yağ ile çalışan tüm parçaların yağ stokları kontrol edilir tamamı değiştirilir.

Orjinal yedek parçalar kullanıldığı için revizyona girmiş aracınıza yapılan işlemler için garanti verilir. Aracınızın kullanım ömrü uzar araç sahibi ise gönül rahatlığıyla yükünü omuzlar.

Otomatik şanzıman ile ilgili sorun mu yaşıyorusun ?

ANKA OTOMATİK SERVİSTEN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İletişime Geç !