Yükleniyor

Otobüs Tamiri

Şanzıman araçlarda önemli bir kilit taşıdır. Otomatik şanzıman motorlu bir araç kullandığınızda belli bir motor devir hızı için tekerleklerin hızının aşamalı olarak, motor gücünü ileten dişlileri hareket ettirerek yükselmesi yahut alçalması işleminde rol oynayan bir mekanizmadır.

Yolculuklar yaşantımızın bir paçasıdır. Özellikle de uzun yol sürücülüğünü, meslek edinen bireyler için bir yaşam tarzıdır. Her ne kadar hızlı ulaşım seçenekleri çoğalmış olsa da ülkemiz de dahil olmak üzere uzun yol taşımacılığı tüm dünyada devam eden bir süreçtir. Gerek yolcu taşımacılığı olsun gerekse nakliye taşımacılık aktif bir şekilde devam etmektedir.

REVİZYONDA NELER SuNULUR

Yaşantısını yollarda geçiren sürücüler için ise otobüs şanzıman yedek parçası, tır şanzıman yedek parçasını her daim bulmak neredeyse imkansız sayılır. Özellikle yolcu taşımacılığı yapan büyük otobüslerde otobüs tamiri zor bir hal alır. İçi yolcu dolu bir otobüs düşünelim. Yol şartları sürücüler için her zaman kolay olmaz. Soğuk ve yağmur faktörü yolcu taşıyan bir araç için daha fazla risk haline gelir. Aracınız yol yardımı alamayacağınız bir yerde arıza verdiğinde sizlere bir telefon uzaklığında olan ankaotomatikşanzıman ekibi her türlü koşulda sizi yarı yolda bırakmaz.

       Motor Revizyon                 Yakıt Tasarrufu               Yürüyen Aksam              Otomatik Şanzıman

MOTOR REVİZYONU SONRASINDA

Karlı bir yolda mı kaldınız, tırınız arızalandı ne olduğunu bilmiyor musunuz? Issız bir yoldan geçiyorsunuz ve çevrenizde yardım edecek kimse yok. Artık sürücülerin kabusu haline gelen bu sorulardan kurtulmak mümkün. 7/24 ulaşabileceğiniz ankaotomatik şanzıman uzman ekibi ile yerinde arızı tespit ve tamiri sayesinde siz sürücülere kolaylık sağlar. Voith otomatik şanzıman tamiri, ZF otomatik şanzıman tamiri, Voith retarder revizyon, ZF İntarder revizyon, Diferansiyel revizyon servisleri ile sizlere bir telefon mesafesindeler. İletişime geçmek için yukardaki linkimizi tıklayınız.

Otomatik şanzıman ile ilgili sorun mu yaşıyorusun ?

ANKA OTOMATİK SERVİSTEN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İletişime Geç !