Yükleniyor

ZF İNTARDER REVİZYON

Sadece motorların ne kadar güçlü olduğuyla ilgili değil. Ticari araçların ayrıca maksimum frenleme gücüne anında erişmeleri gerekir: sadece dik bir dağ yolundan inen tam yüklü bir tur otobüsü düşünün.

Dolayısıyla, ZF-Intarder gibi hidrodinamik yardımcı frenleri çağıran kamyoncu ve otobüs sürücüleri kesinlikle güvenli tarafta çalışıyor. Intarder yardımcı fren o kadar kompakttır ki, sadece motor frenlemesi için ek destek sağlamasının yanı sıra, ana fren üzerindeki stresi% 90’a kadar azaltan, özellikle uzun inişli çıkışlarda da iletime yerleştirilebilir. Bu, ana fren sisteminin serin kalması ve potansiyel acil frenleme için tam kapasitesini koruduğu anlamına gelir. Bir Intarder ile donatılmış olan taşıtlar, uzun süreli frenleme gerilmeleriyle ilişkili hızlı fren aşınması veya fren soluğuna maruz kalmaz. ZF’nin nispeten küçük ve hafif (65 kilogram) geciktirici cihazının ağır yüklerini gerçekte nasıl gerçekleştirdiğini keşfetmenin en iyi yolu içeriye bakmaktır.

ZF İNTARDER

Karlı bir filo daima hareket halinde olan bir filo olmalı, yardıma ihtiyacınız olması durumunda kamyonlar ve otobüsler için olan tamir servis sistemi, duruşlarınızı en aza indirebileceğiniz anlamına gelir.Onarım servisimiz, güvenli bir şekilde hata teşhisini bulur. Kamyon ve otobüs ünitelerinde meydana gelen problemlerde hızlı şekilde değiştirilmesine (gerekli durumlarda bulunduğu ortamda) en üst düzeyde öncelik veriyoruz. ANKA Otomatik Şanzıman olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, deneyimleri ekibimiz sayesinde hızlı çözümler sunuyoruz.

Hızlı Saha Yardımı: Teknik saha servisimiz,
onarımın her alanında size destek olur. Kamyonlar ve otobüsler için teşhis, yedek parça değiştirmeden ünite tamirine kadar tüm üsleri kapsıyoruz. Deneyim ve uzmanlığımızdan yararlanın ve mümkün olan en kısa sürede ticari araçlarınız için en iyi çözümü bulun!

ZF İNTARDER ÇALIŞMA PRENSİBİ

Otomatik şanzıman ile ilgili sorun mu yaşıyorusun ?

ANKA OTOMATİK SERVİSTEN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İletişime Geç !